Ana Sayfa Hakkımızda Referanslar Ürünler İnsan Kaynakları Fotograf Galerisi Site Haritası İletişim
Hakkımızda

Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz, soğutma sistemleri sektöründe çalışmış kurucularının 20 yıllık bilgi ve tecrübesi ile müşterilerine yenilikçi, hesaplı ve kaliteli çözümler sunmayı ilke edinen ANKARA SOĞUTMA , sektörde edindiği saygınlığını her geçen gün daha da arttırmaktadır.
 
Amacımız müşterilerimize arzu ettikleri çözümleri kaliteli ve hızlı bir şekilde sunarken işletme ve üretim maliyetlerini mümkün olduğunca azaltmaktır. 

Hizmet alanımız

Soğuk hava depoları , endüstriyel soğutma sistemleri , ticari buzdolapları ,  soğutma sistemlerinin üretim, satış, bakım ve servis hizmetleri ana faaliyet konularımızdır. 
 
İlkelerimiz

Çalışma ilkelerimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerinin, mümkün olan en doğru ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz.
 
Size, ihtiyacınız doğrultusunda işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlerine uzanan geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız.
  
Hedeflerimiz
 
Günümüzde, bütün sektörlerde hızlı bir değişim ve gelişme yaşanmaktadır. Pazarların, yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması, bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın, ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm Türkiye\' de ve tüm sektörlerde firmaların kurumsallaşma çabası içinde olduğunu görmekteyiz.
 
ANKARA SOĞUTMA ; rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir. Firmamız, müşterilerine tek tek ürünler satmanın ötesinde kurumsal hizmet vermektedir. Bir işletmenin soğutma ile ilgili gereksinimi olabilecek her ürünü ve hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak temel düşüncemizdir. 
 
Fiyat Anlayışımız 

Soğutma Sektöründe fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir. 
ANKARA SOĞUTMA , profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez ve kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi hedefleyen kapkaççı yaklaşımlarla uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz. 
Ürünlerimizde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürün ve hizmetlerimizi fiyatlandırırken, farklı malzemeye/işçiliğe göre farklı alternatifleri sizlere sunmaktayız. İş ortağınız olarak bizlere düşen; gereksiz maliyetler veya hedef/kalite ilişkisi konusunda sizleri uyarmak ve ürün/fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.
 
Garanti
 
ANKARA SOĞUTMA ; tüm ürün ve hizmetlerine garanti vermektedir. Kendimizden kaynaklanan hataları, müşterimizle diyalog içerisinde telafi ederek gidermekteyiz. Bu garanti, yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış ve etik sorunudur. 
Kullandığımız bütün malzeme ve ekipmanlar birinci kalite iş alma hedefimize göre seçilmektedir. Tüm üretim ve projelerimizde bilgisayar destekli tasarımın gücünü kullanarak en doğru ve en kesin sonuca ulaşmak için çalışmaktayız. Kaliteyi ve dürüstlüğü temel alan hizmet anlayışımızı her zaman hissedeceksiniz.